Whatsapp İstek Hattı : 0506 026 40 51
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Fettah Can, “Ben Çocuklara Bakacağım, Artık Eşim Müzik Yapacak”

16 Kasım 2017
81 kez görüntülendi
Fettah Can, “Ben Çocuklara Bakacağım, Artık Eşim Müzik Yapacak”

Panora Teras konserleri kapsamında sahne alan Fettah Can, bir erkek bir de kız babası olacağını açıkladı. Baba olacağı haberi ile heyecanını dinleyicileri ile paylaşan Fettah Can “Duygusal şarkılarda sebepsiz tebessüm ediyorum. Çok heyecanlıyım. Yakın zamanda bir kızımız bir oğlumuz olacak. Allah isteyen herkese nasip etsin. Artık çocuklar doğunca ben onlara bakacağım, eşim müzik yapacak” dedi.

Gülben Ergen’den Hande Yener’e, Zeynep Casalini’den Murat Boz’a kadar birçok ünlü ismin popüler şarkılarının söz yazarı ve bestecisi olarak tanınan Fettah Can, kendi şarkılarını Panora Teras konseri kapsamında geldiği Ankara’da seslendirdi.

Fettah Can Gülben Ergen’in söylediği “Yalnızlık” şarkısının hikayesini Panora AVM konukları ile paylaştı. Ünlü sanatçı, “Yıllar önce bu şarkıyı yazdığımda bir gün bir albüm yaparsam bu şarkı çıkış şarkım olurdu demiştim” dedi. Murat Boz’un seslendirdiği “Özledim” şarkısına ise “Şimdi söyleyeceğim şarkıyı başlayınca anlayacaksınız. Bu şarkıyı yazdığımda eyvah yandık, çok acıklı bir şarkı oldu demiştim. Ama artık çok geçti, şarkıyı yarılamıştım” dedi.

“Duygusal şarkılar söylerken sebepsiz tebessüm ediyorum. Yakın zamanda evlatlar sahibi olacağım”

2014 yılında kendisi gibi müzisyen olan Cansu Kurtçu ile dünya evine giren Fettah Can, baba olacağı haberi ile heyecanını dinleyicileri ile paylaştı. “Duygusal şarkılarda sebepsiz tebessüm ediyorum. Çok heyecanlıyım. Yakın zamanda bir kızımız bir oğlumuz olacak. Allah isteyen herkese nasip etsin. Artık çocuklar doğunca ben onlara bakacağım, eşim müzik yapacak” dedi.

“Boş Bardak” şarkısı ile coşku dolu anlar yaşatan Fettah Can, zaman zaman söylediği duygusal parçalar ile konseri izleyenleri hüzünlendirdi. 90’lardan şarkılar da seslendiren ünlü sanatçı, eğlenceli şarkılar ile konserine son verdi.
 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?