Whatsapp İstek Hattı : 0506 026 40 51
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Büyülü Ses Rachel Platten, Waves Albümüyle Geri Döndü!

20 Kasım 2017
87 kez görüntülendi
Büyülü Ses Rachel Platten, Waves Albümüyle Geri Döndü!

Günümüz itibariyleplatinyum ödülleri sahibi pop yıldızı Rachel Platten’ın ikinci albümü Waves Sony Music etiketiyle yayınlandı. “Broken Glass” ve ” Perfect For You” gibi iyi ve dans parçalarını da içeren 13 parçalı albüm Los Angeles’ta kaydedildi.

Rachel Platten albümle ilgili hislerini şu şekilde açıklıyor:

“Bu albümü yapmayı çok sevdim, yaratıcılık konusunda çok özgür hissettiğim bir albüm oldu. Bütün bu şarkıları bu yola koyulmadan yazdım ve sadece içimden gelenlere izin verdim. Bazı şarkılar üzerinde çok çalıştık ve geceleri 03.00’e kadar piyanonun üzerinde ağladım, ama aynı zamanda sadece birkaç sabah uyandığımda okyanusa daldım ve hayatı bu denli şaşırtıcı hissettim. Sadece dans edebileceğim şarkılar yazmak istedim. Bu albüm hassas ve duygusal, ama aynı zamanda eğlenceli, tatlı ve gerçek. Dürüst olmak gerekirse bundan gurur duyuyorum. “

Albümün yayınlanma kutlamasında Rachel, The Today Show’a konuk oldu ve Citi Konser Serisinin bir parçası olarak performans gösterdi. Fight Song,” “Perfect For You,” “Collide” ve “Broken Glass” şarkılarını seslendirdi.

Kadın hazır giyim markası Aerie’nin sponsorluğunda düzenlenecek bazı şovlarda yer alacak Rachel Platten, ilk olarak 6 Kasım’da Boston’da sahne aldı. Rachel Platten devamında, New York, Los Angeles ve Chicago’daki önemli mekanlarda performans sergileyecek.

Hem oldukça duygusal hem de bir o kadar hareketli parçaları bünyesinde bulunduran Rachel Platten albümü “Waves” şimdi tüm müzik marketlerde!

WavesTracklist:
1. Perfect For You
2. Whole Heart
3. Collide
4. Keep Up
5. Broken Glass
6. Shivers
7. Loose Ends
8. Labels
9. Loveback
10. Hands
11. Fooling You
12. Good Life
13. Grace


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?